Присутність у мережах:
23:40 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Відкрито конкурс у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

15.10.2015 21:03 96937
 
Відкрито конкурс у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

 ОГОЛОШЕННЯ

про проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів

на зайняття адміністративних посад

у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

Відповідно до частини 2 статті 81 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VIIоголошується початок проведення відкритого конкурсу з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Відбір кандидатів проводиться на зайняття посад:

·        заступника Генерального прокурора України – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;

·        першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;

·        заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури;

·        начальника управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді;

·        начальників відділів в складі управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді (6 вакантних посад);

·        начальника аналітично-статистичного відділу;

·        начальника відділу документального забезпечення.

 До участі у конкурсі з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі запрошуються особи, які відповідають вимогам частин 1 (щодо наявності громадянства України, вищої юридичної освіти та володіння державною мовою) та 3 статті 27 Закону України «Про прокуратуру».

 Не допускаються до участі у конкурсі особи:

·        які, відповідно до частини 31 розділу ХІІІ Закону України «Про прокуратуру» протягом п’яти років до дня набрання чинності Законом України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII працювали (проходили службу), незалежно від тривалості, у спеціально уповноважених підрозділах по боротьбі з корупцією в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, податкової міліції, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та митних органах.

·         щодо яких є інформація про існування обмежень для призначення на посади прокурорів, встановлених частиною п’ятою статті 27 Закону України «Про прокуратуру», а також Законами України «Про очищення влади» та «Про запобігання корупції».

Кандидати на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі подають наступні документи (в папці із зав’язками): 

 • заяву про участь у відкритому конкурсі на зайняття адміністративної посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (додаток 1 до Порядку);
 • анкету (додаток 2 до Порядку), яка подається в паперовому та електронному вигляді;
 • автобіографію;
 • 2 фотокартки (3,5х4,5);
 • копію та оригінал паспорта громадянина України;
 • копію та оригінал довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • належним чином завірену копію та оригінал документа про вищу юридичну освіту з додатками;
 • належним чином завірену копію трудової книжки;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (декларація подається в паперовому та електронному вигляді);
 • сертифікат про проходження профілактичного наркологічного обліку згідно з формою № 140/о;
 • медичну довідку про стан здоров'я за формою № 133/о;
 • медичну довідку про проходження обов’язкового попереднього та періодичних психіатричних оглядів згідно з формою № 122-2/о;
 • заяву про обробку персональних даних та дозвіл на спеціальну перевірку (додаток 3 до Порядку).

Кандидати подають повний пакет документів особисто або поштою.

У випадку направлення копій документів поштою їх оригінали повинні бути надані робочій групі особисто кандидатом не пізніше ніж за 24 години до початку проведення тестування. 

Прийом документів здійснюється впродовж 14 календарних днів (включно з днем відправки документів поштою) з 8 жовтня по 21 жовтня з 9ºº до 18ºº (без перерв та вихідних) за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81-б, каб. 108 (тел. 044 206 08 79).

Інформація про дату, час і місце проведення тестувань та співбесід, осіб допущених до участі у відкритому конкурсі, рейтингові списки кандидатів буде оприлюднюватися на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України. Слідкуйте за оголошеннями!

 Інформація із сайту Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error