Присутність у мережах:
22:56 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Військові «заганяють» літаки за ціною металобрухту

09.07.2015 16:44 76473
 
Військові «заганяють» літаки за ціною металобрухту

Кожен з нас мріє мати свій літак, та заробити на його купівлю може дале не кожний. Але це все тому, що ми не знали про «неймовірну акцію» від військовослужбовців, де кожен охочий, може придбати літак, за ціною металобрухту. Це, як прийти до магазину, та замість продуктів, сплачувати за їх упаковку. Можливо це і не погана практика для народу?

Як повідомило управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, військовою прокуратурою 06 липня 2015 року зареєстровано провадження та розпочато досудове розслідування за фактом реалізації у 2013 році посадовими особами Міністерства оборони України двох екологічних літаків-розвідників (на базі колишніх стратегічних бомбардувальників Ту-95МС) за ціною металобрухту, внаслідок сфальсифікованого звіту про оцінку літаків комерційною структурою (ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Попередні збитки державі обраховуються в розмірі близько 7 млн грн (за цінами 2013 року).

Довідково: в кожному з таких літаків в деталях та електрообладнанні зберігалося по 28 кг дорогоцінних металів, у тому числі золота. 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error