Присутність у мережах:
22:08 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Військовий комісар Одеської області погорів на отриманні хабара

04.06.2015 22:35 77511
 
Військовий комісар Одеської області погорів на отриманні хабара

Всі ми пам’ятаємо казку про кашу з сокири. Але кожен з неї зробив свої висновки. Так, один комісар представив себе солдатом, громадян нашої країни – бабцею, а готувати вирішив чужі гроші. А от наскільки вийшло смачно та безпечно, покаже час.    

Військовою прокуратурою Південного регіону України спільно з працівниками обласного Управління Служби безпеки України викрито та затримано «на гарячому» військового комісара Одеської області, який протягом квітня-червня 2015 року за посередництва цивільної особи неодноразово отримував неправомірну вигоду на загальну суму 3 700 дол США за звільнення військовозобов’язаних осіб від призову та проходження військової служби.

При цьому, під час затримання військового комісара в його автомобілі було виявлено два військових квитка з відмітками про непридатність до військової служби, які затриманий підписав як військовий комісар та «продав» за долари США.

Наразі посередника, обласного військового комісара та працівника Одеського облвійськомату затримано та їм повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Завдяки злагодженій роботі слідчих військової прокуратури та оперативників СБ України ганебна практика «торгівлі Батьківщиною» посадовцями Одеського військомату на «широку ногу» під час мобілізації остаточно припинена.

По матеріалам управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error