Присутність у мережах:
18:01 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Вінницький депутат за 2,5 тис. грн дозволив браконьєрам ловити рибу

25.08.2013 23:23 1846
 
Ключові слова:
Вінницький депутат за 2,5 тис. грн дозволив браконьєрам ловити рибу

vinnitsaok.com.ua

На Вінниччині викрито рибінспектора, який за хабар у 2,5 тисячі гривень дозволив місцевому підприємцеві ловити рибу сітками у заборонений період. За визначену сумі чиновник-депутат погодився не штрафувати браконьєра. Проте спекулювати на водних надрах чиновнику не дозволила прокуратура. Повідомляє vinnitsaok.com.ua

«Щодо державного інспектора Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, який вимагав та отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 2 500 грн, за не складання на нього протоколу про адміністративне правопорушення та повернення рибальських сіток, вилучених під час вилову риби у заборонений період, прокуратурою Вінницької області до суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368 КК України», – йдеться у повідомлення прес-служби прокуратури Вінницької області.

ДОВІДКА:

Ч. 4 ст. 368 КК України – одержання неправомірної винагороди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!