Присутність у мережах:
23:36 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Виявлено факт несплати керівництвом аеропорту «Бориспіль» до державного бюджету України понад 7 млн грн.

05.04.2015 16:40 2129
 
Виявлено факт несплати керівництвом аеропорту «Бориспіль» до державного бюджету України понад 7 млн грн.

Недоотримання державою коштів негативно впливає не тільки на економіку але і на рівень життя її громадян. Можливо зараз необхідно долучити фіскальну службу України і провести перевірку усіх державних підприємств?

Прокуратурою Київської області розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення керівництвом державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» шляхом несплати до бюджету понад 7 млн грн прибутку аеропорту.

Зокрема, як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, фінансовим планом на 2014 рік ДП «МА «Бориспіль», затвердженим розпорядженням Кабінетом Міністрів України, визначено відрахування частини прибутку до Державного бюджету України у розмірі 30 %. Таке відрахування має проводитись кожного звітного періоду в році.

Натомість, керівництво аеропорту «Бориспіль» всупереч вимогам чинного законодавства та фінансовому плану підприємства, у звіті про його виконання облікувало збитки, в той час як фактично отримало прибуток за підсумками дев’яти місяців 2014 року.

Як наслідок, до державного бюджету не сплачено понад 7 млн грн частини прибутку.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error