Присутність у мережах:
23:39 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Виявлено розкрадання коштів комунальних підприємств на Харківщині на суму 100 млн. грн.

30.03.2015 20:44 2043
 
Виявлено розкрадання коштів комунальних підприємств на Харківщині на суму 100 млн. грн.

У процесі децентралізації влади постійно є «друга сторона медалі». При всіх позитивних тенденціях найкращих світових економік у процесі децентралізації влади не маленьку роль відіграє влада на місцях. Чи справиться наше місцеве самоврядування з таким фінансовим тиском?

Прокуратура Харківської області розпочала кримінальне провадження за фактом пособництва у привласненні коштів територіальної громади, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України), про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області.

При проведенні фінансово-господарський моніторинг діяльності комунальних підприємств Харківської міської ради прокуратурою та Управлінням Служби безпеки України в області встановлено, що лідер організації «Оплот» сприяв привласненню коштів, використовуючи реквізити створених ним підприємств з ознаками фіктивності. Так на протязі 2012-2014 років шляхом здійснення безготівкових товарних операцій через 9 фіктивних фірм виведено з легального обігу 100 млн грн комунальних підприємств Харкова. Основною метою таких операцій було подальше привласнення цих коштів та сприяння в ухиленні від сплати податків іншим суб’єктам реального сектору економіки. 

В той же час загальний обсяг коштів, перерахованих через підконтрольні лідеру «Оплоту» фірми, за 2 роки склав понад 1 млрд грн. 

Найближчим часом кримінальне провадження для проведення досудового розслідування буде направлено до УСБУ в області, оскільки Службою безпеки вже проводиться досудове розслідування за фактом фінансування тероризму зазначеною особою (ч. 2 ст. 258-5 КК України). 

В рамках цього кримінального провадження вказаний громадянин оголошений в розшук.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error