Присутність у мережах:
21:57 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

ВР займеться законами про корупцію наступного тижня

31.01.2011 16:44 2884
 
ВР займеться законами про корупцію наступного тижня

Верховна Рада наступного пленарного тижня планує розглянути антикорупційні законопроекти, повідомив спікер Володимир Литвин на прес-конференції в понеділок.

За його словами, 2 лютого профільний комітет парламенту, як очікується, розгляне відповідний законопроект, яким подано близько 2000 поправок.

«Якщо встигне (комітет - ред), то на цьому тижні (розгляне парламент даний законопроект - ред). Але, швидше за все, це буде вівторок наступного пленарного тижня», - вважає Литвин.

Спікер висловив упевненість в тому, що даний закон буде прийнятий, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Навіть якщо хтось не бажає, щоб цей закон був прийнятий, то в нас немає іншого виходу, окрім як прийняти його», - сказав Литвин, зазначивши, що найголовніше - усунути неузгодженості з тексту даного документа.

Як повідомляв ForUm, 23 грудня Верховна Рада прийняла за основу проект закону № 7487 «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні», ініційований Президентом України Віктором Януковичем. Із закону була виключена норма про обов'язкове декларування доходів і витрат усіма близькими людьми і родичами державних службовців.

На початку січня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон N2808-VI, яким визнано такими, що втратили силу, три закони щодо запобігання та протидії корупції. Документ набирає чинності з дня його опублікування.

Даним законом визнаються такими, що втратили силу, закони «Про засади запобігання та протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за скоєння корупційних правопорушень» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення».

12 січня Верховна Рада України не підтримала в першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо декларування доходів і витрат вищих посадових осіб, уповноважених на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування, і їх близьких осіб)».

«За» проголосували 118 з 410 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

закрити

Не пропусти
наступну новину!



Я вже з вами, дякую!
Error