Присутність у мережах:
03:29 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

Вручено нагороди переможцям конкурсу студентських досліджень про проблеми корупції у ВНЗ

06.08.2013 18:52 2220
 
Вручено нагороди переможцям конкурсу студентських досліджень про проблеми корупції у ВНЗ

ostarbeiter.vn.ua

Голова Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Віктор Чумак вручив нагороди переможцям конкурсу студентських досліджень на тему: "Шляхи вирішення проблеми корупції у вищих навчальних закладах".

Голова Комітету, зокрема, наголосив, що учасники конкурсу не лише чітко розуміють природу й причини явища корупції в освітній галузі, а й дають цікаві та нестандартні рецепти протидії цьому явищу.

"Сьогодні дуже приємно бачити та чути молодих людей з абсолютно сформованими цінностями, життєвими пріоритетами та визначеною громадянською позицією", – зазначив В.Чумак.

Він також сказав: "Майбутнє України знаходиться в руках молодих людей, тому сьогодні вкрай важливо долучати їх до усіх важливих суспільно-політичних процесів, які мають місце в державі".

Перемогу у конкурсі здобули Марія Карпишин (Національний університет "Києво-Могилянська академія", НаУКМА), Максим Трикур (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, КНУ), Світлана Лобода (Херсонський національний технічний університет, ХНТУ). В.Чумак вручив переможцям відповідні відзнаки та запросив їх до подальшої співпраці з Комітетом.

Конкурс організовано Комітетом спільно з міжнародною недержавною організацією з протидії корупції "Transparency International" та молодіжною громадською організацією "Команда молоді Віталія Кличка". Участь у конкурсі взяли понад 100 студентів України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error