Присутність у мережах:
19:52 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

Всі подробиці скандалу з хабарами в "Артеку"

25.07.2013 12:07 4213
 
Ключові слова:
Всі подробиці скандалу з хабарами в

Фото: tsn.ua

У найпопулярнішому таборі країни зловили на хабарі співробітника, але він продовжує працювати — пише segodnya.ua

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» розгорівся черговий скандал. З'явилася інформація, що була звільнена директор Олена Піддубна - нібито через виявлені порушення в розподілі виділених коштів і дозволів на забудову і торгівлю.

Як заявила нам сама директор «Артека», це все провокація: «Я на даному етапі повноцінно виконую обов'язки директора, і ніяких нюансів немає. Тобто я на своєму місці в кабінеті, і маю право підпису і всі печатки. У мене діє контракт вже четвертий рік, за червень наступного року. Така інформація проходить, тому що на даному етапі «Артек» процвітає. Свідчення цьому - міжнародний конкурс «Щасливі долоні», який визнали кращим соціальним проектом в Україні».

Нещодавно в «Артеку» був затриманий прокуратурою Криму виконуючий обов'язки керівника служби господарського забезпечення Артека за отримання хабара в $2 тис. Олена Володимирівна говорить, що зараз він теж на робочому місці «Він вже другий день виконує свої обов'язки. Його в прокуратурі опитали і відпустили. Факт хабара був, і в справі розбираються органи. Я його звільнити не можу, поки йде розслідування, може, ці гроші йому підкинули».

Органи розбираються, завгосп - працює

У ДУСі підтвердили, що Олена Піддубна залишається при посаді. «Про цей скандал ми знаємо рівно стільки, скільки і ви, - сказала начальник управління санаторно-курортного забезпечення державного управління справами Нонна Серікова. - Про все дізналися зі ЗМІ, правоохоронні органи ніяких повідомлень нам не давали».

Органи прокуратури та міліції затримали при отриманні хабара одного з керівників табору.

«Виконуючий обов'язки керівника служби господарського забезпечення МДЦ отримав від підприємця хабар за можливість вільного здійснення торгівлі на території «Артека», - повідомила прес-секретар прокуратури АРК Наталя Бояркіна. - Ведеться слідство. Органи слідства, в даному випадку міліція, подавали до Київського районного суду клопотання про відсторонення завгоспа від посади. Суд розглянув його і відмовив. Прокуратура готує апеляцію на це рішення».

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!