Присутність у мережах:
21:57 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Встановлено факт розтрати державних коштів у розмірі майже 500 тисяч доларів США

08.04.2015 16:42 2197
 
Встановлено факт розтрати державних коштів у розмірі майже 500 тисяч доларів США

Державні підприємства замість того, щоб заробляти кошти для своєї держави, проводять махінації після яких у влади остається лише один вихід – ставити до черги за кредитами. В таких реаліях необхідно терміново вживати невідкладні заходи. Яке рішення у такій ситуації обере уряд нашої країни покаже лише час.

Співробітники Служби безпеки України викрили факт розтрати посадовими особами ПАТ "Державно-продовольчої зернової корпорації України" майже 500 тисяч доларів США бюджетних коштів.

Встановлено, що минулого року корпорація уклала зовнішньоекономічний контракт на постачання до Китаю 60 тисяч тонн кукурудзи. На елеваторах корпорації зберігалося достатньо продукції, щоб виконати зобов’язання перед партнерами.

Натомість, службові особи корпорації уклали шахрайський контракт за свідомо завищеною вартістю на закупівлю 55 тонн кукурудзи у європейського постачальника. Зловмисники перерахували передоплату у розмірі понад сім мільйонів доларів США. Унаслідок протиправних дій службовців державній структурі завдано збитків на суму близько півмільйона доларів США.

Головним слідчим управлінням СБ України відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Служби безпеки України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error