Присутність у мережах:
11:02 Субота, 10 червня 2023 року
Новини та події

Встановлено факт спричинення державі збитків у розмірі понад 80 млн грн

09.06.2015 21:41 76508
Встановлено факт спричинення державі збитків у розмірі понад 80 млн грн

На шляху протидії корупції ми дуже часто зустрічаємось із казковими героями та казковими предметами. Так на одному із державних підприємств з’явилась бездонна бензоколонка «для своїх». Но як і у казках, власника таких чудо речей чекає тяжке випробування, наприклад, декілька років у темниці.

За результатами діяльності міжвідомчої робочої групи розпочато кримінальне провадження за фактом спричинення державі багатомільйонних збитків внаслідок вчинення корупційних дій.

Установлено, що службові особи одного з державних акціонерних товариств у 2013 – 2014 роках, діючи в інтересах низки суб’єктів господарювання, реалізували їм понад 66 тис тон автомобільного пального за заниженими цінами, що завдало істотної шкоди державним інтересам у розмірі понад 80 млн грн.

Їх дії попередньо кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Триває досудове розслідування.

Як повідомлялось раніше, у Генеральній прокуратурі створено міжвідомчу робочу групу за участю працівників відділу питань запобігання та протидії адміністративним корупційним правопорушенням, співробітників центрального апарату МВС України, СБ України та ДФС України.

Матеріал підготовлен за інформацією управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!