Присутність у мережах:
22:14 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Янукович дав Клюєву антикорупційне завдання

14.03.2011 15:20 1957
 
Ключові слова:
Янукович дав Клюєву антикорупційне завдання

Президент Вiктор Янукович просить Верховну Раду розглянути найближчим часом законопроекти про боротьбу з корупцiєю та у сферi дерегуляцiї.

Про це вiн заявив на зустрiчi з головою Верховної Ради Володимиром Литвином i представниками парламентської бiльшостi в Києвi в понедiлок.

"У нас є законопроекти, якi нам необхiдно ухвалити. Наприклад, законопроект про боротьбу з корупцiєю. Це невiд'ємна складова наших економiчних реформ... без боротьби з корупцiєю ми не можемо рухатися далi шляхом розвитку країни", - сказав Янукович, повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами глави держави, з цим також пов'язанi питання дерегуляцiї економiки, або лiбералiзацiї регуляторної полiтики.

При цьому Янукович зазначив, що з боку чиновникiв рiзних рiвнiв спостерiгається "скажений опiр" цьому процесу.

Президент звернувся до присутнього вiце-прем'єр-мiнiстра - мiнiстра економiчного розвитку i торгiвлi Андрiя Клюєва з вимогою ухвалити урядову постанову щодо лiбералiзацiї регуляторної полiтики.

"Я звертаюся, Андрiю Петровичу, до вас як до представника уряду - i постанова Кабiнету Мiнiстрiв, ми з вами домовлялися, що ми не зупинятимемося, рухатимемося вперед. Верховна Рада вже ухвалила деякi закони, а я бачу, що ви гальмуєте з ухваленням механiзмiв їх реалiзацiї", - додав вiн.

У зустрiчi також брали участь лiдер фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов, лiдер фракцiї Компартiї Петро Симоненко, лiдер фракцiї Народної партiї Iгор Шаров, перший вiце-спiкер Адам Мартинюк, представник президента у Верховнiй Радi Юрiй Мiрошниченко.

 

"Українська правда"

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error