Присутність у мережах:
23:15 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

ЮЩЕНКО РОЗКРИТИКУВАВ ПРИВАТИЗАЦІЙНУ ПОЛІТИКУ В УКРАЇНІ

04.07.2007 23:57 2444
 
Ключові слова:

Президент України Віктор Ющенко засуджує політику приватизації, що наразі проводиться в Україні, називаючи її «нечесною, незрозумілою та непрозорою». «Незрозуміла, нечесна і надзвичайно непрозора політика проводиться наразі в цій сфері,» - зазначив у середу В.Ющенко на зустрічі з представниками великого бізнесу в Києві. Схеми, які застосовуюється під час приватизації в Україні, серйозно псують імідж країни. За словами Ющенка, у 2006 році не було запропановано жодного цікавого об’єкта для приватизації. «Приховане банкрутство, зростаюче банкруптство [державних об’єктів] все ще продовжується,» - сказав він.

На думку Ющенка, банкуптство загрожує 150-200 об’єктам державної або муніципальної власності в кожному регіоні України. Він назвав це трагедією. Президент сказав, що не може зрозуміти, чому держава зберігає власність на незначні частки капіталу в сотнях компаній. «Що ми контролюємо? Чому ми не змогли реалізувати ці частки за такий довгий час?» - зазначив Ющенко, додавши, що, на його думку, винна в цьому корупція. Він також сказав, що процеси приватизації в цьому році дискредитують країну ще більше. 

Ющенко знову засудив приватизацію ХК «Луганськтепловоз», яка, за словами Президента, була продана без проведення відповідного конкурсу. Він також висловив свої заперечення з приводу плану приватизації ВАТ «Укртелеком». «Влада має дещо інший план приватизації на відміну від Фонду державного майна України,» - сказав Ющенко. «Ми ніколи [не побачимо] діючого власника [ВАТ «Укртелеком»]. Жоден потенційний інвестор [в сфері телекомунікацій] не прийде за цим об’єктом,» - зазначив він. 

 Інтерфакс - Україна

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error