Присутність у мережах:
01:49 Вівторок, 16 квітня 2024 року
Новини та події

З вірою в найкраще, антикорупційне агентство може розпочати роботу

15.12.2015 13:40 99971
 
З вірою в найкраще, антикорупційне агентство може розпочати роботу

Кабмін 11 грудня ухвалив розпорядження про призначення на посаду членів Національного агентства з питань запобігання корупції кандидатів, відібраних конкурсною комісією.

Членами НАПКА стали Наталія Корчак, Віктор Чумак та Олександр Скопич.

Заповнення 3-х з 5-ти вакантних посад є достатньою умовою для запуску агентства.

«Запуск роботи антикорупційного агентства означає, що ми виконали ще одну вимогу Європейського Союзу щодо безвізового режиму, і наступний рік буде роком повних перевірок всіх декларацій державних службовців, - зазначив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. - У тому випадку, якщо стиль життя службовця не відповідає заявленим багатству, такий державний службовець буде притягуватися до відповідальності на підставі подання ».

А. Яценюк підкреслив, що кошти, необхідні для роботи НАПКА, закладені в проекті Держбюджету-2016.

Кабінет Міністрів створив Національне агентство з питань запобігання корупції постановою від 18 березня 2015 року № 118.

До складу агентства входить 5 членів, які призначаються на посаду Кабміном строком на 4 роки за результатами конкурсу. Голова Нацагентства обирається агентством строком на 2 роки з числа його членів.

Створення такого органу передбачається Законом «Про запобігання корупції», згідно з яким Нацагентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику.

Джерело: Юридичний портал

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!