Присутність у мережах:
18:22 Неділя, 03 березня 2024 року
Новини та події

За $5000 хабара одеські податківці отримали по 5 років

20.08.2013 21:02 2198
 
Ключові слова:
За $5000 хабара одеські податківці отримали по 5 років

Двох співробітників податкової міліції засудили до 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки за отримання хабара в $5000 і шахрайство. — передає zib.com.ua

Набув чинності вирок Приморського районного суду м.Одеси у кримінальній справі, порушеній стосовно начальника одного з відділів управління податкової міліції Державної податкової служби в Одеській області та його підлеглого, які вимагали та одержали хабар від місцевої підприємниці.

Працівники податкової міліції вимагали від директора одного з приватних підприємств Одеси 5 тис. доларів США за скасування постанови про порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків. Насправді працівники податкової не могли вплинути на хід слідства.

У березні 2012 року співробітники СБУ затримали правопорушників після одержання ними обумовленої суми хабара.

Вироком суду колишніх працівників податкової служби визнано винними у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.190 (шахрайство), ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі із позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на три роки, з іспитовим терміном три роки кожному.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!