Присутність у мережах:
21:02 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

За що можна вимагати хабар у 100 тисяч доларів?

14.03.2016 22:25 101535
За що можна вимагати хабар у 100 тисяч доларів?

Прийшла весна, зимові запаси закінчилися, організм відчуває нехватку вітамінів. Деякі можновладці вирішили поповнити запаси за рахунок звичайних громадян. Ціни сьогодні європейські, а зарплатня як і була таки і залишилась. Таким чином наші «хабарники» бачать лише тільки один вихід – брати, навіть якщо чуже. Що скаже на це Феміда, покаже час.

За даними Генеральної прокуратури України, працівниками Київської місцевої прокуратури № 7 спільно із співробітниками районного управління Нацполіції в м. Києві та Служби безпеки України під час одержання неправомірної вигоди затримано керівника одного із державних підприємств Київської області, що займається веденням лісового та мисливського господарства, та посередника. 

Посадовець разом із спільником вимагали у підприємця хабар у розмірі понад 100 тис дол США за виділення у довгострокову оренду земельної ділянки в Бориспільському р-ні Київщини. Крім того, після виділення землі та оформлення відповідного договору оренди громадянин був зобов’язаний переоформити частину земельної ділянки на посередника та деяких підконтрольних йому осіб. 

Під час одержання частини обумовленої суми у сумі 4 тис дол США та 150 тис грн, що в еквіваленті за курсом НБУ становить понад 250 тис грн, посадовця разом із спільником затримали правоохоронці.

За даним фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється Київською місцевою прокуратурою № 7.

На даний час, готується клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.  

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error