Присутність у мережах:
22:28 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

За хабар у півтора мільйона офіцерів СБУ ... оштрафували

06.02.2014 11:37 7758
 
За хабар у півтора мільйона офіцерів СБУ ... оштрафували

Замість тюремного ув'язнення від двох до п'яти років, суд покарав чотирьох офіцерів спецслужби гривнею.

Колишній начальник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки УСБУ в Києві, його підлеглий - начальник відділу економічної контррозвідки в столиці і двоє старших оперуповноважених, «витряхнувшіе» з бізнесмена 1,5 млн гривень, уникли колонії. Про це пише Взгляд.

Три роки тому офіцери СБУ зацікавилися діяльністю компанії «Торговий дім «Еталон», запідозривши, що працює вона фіктивно. Під час обшуку в офісі міліція, разом з начальником відділу УСБУ в Києві вилучила документацію, комп'ютерну техніку і товарів на кілька сотень тисяч гривень. Фінансовий директор «Еталону» запропонував гроші за повернення майна і закриття справи. Після переговорів сторони зійшлися на сумі в 1,5 млн гривень, що на той час становило майже $180 тисяч.

Але комерсант виявився не ликом шитий - записував переговори на диктофон, з чим і прийшов до Генпрокуратури. Після передачі грошей і поділу суми, четверо офіцерів були затримані. Однак, Шевченківський райсуд кваліфікував дії старших офіцерів не як вимога хабара , а як отримання неправомірної вигоди, і засудив обох до штрафу в 17 тис грн. Оперуповноважених суд визнав пособниками: за це кожен з них повинен виплатити державі по 12750 грн.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error