Присутність у мережах:
19:36 Субота, 02 березня 2024 року
Новини та події

За хабар затримали декана Ізмаїльського гуманітарного університету

14.10.2013 23:40 3286
 
За хабар затримали декана Ізмаїльського гуманітарного університету

timer.od.ua

Жінка вимагала грошей від студента, щоб не відраховувати його з ВНЗ

Декана педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету Лілію Куліненко затримали 11 жовтня під час отримання хабара в 500 доларів.

Цю суму вона вимагала від одного з студентів, щоб не виключати його з ВНЗ. За фактом злочину відкрито кримінальну справу. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Після затримання під час отримання хабара декан педагогічного факультету Ізмаїльського державного гуманітарного університету Лілія Куліненко була поміщена під домашній арешт.

Цікаво, що такий запобіжний захід, як домашній арешт вже застосовувалася до одному українському хабарнику від освіти - ректору Національного університету Державної податкової служби України Петру Мельнику, затриманому за вимагання та отримання хабарів у розмірі 40 тисяч і 80 тисяч гривень.

За пересуванням Мельника повинні були стежити у Святошинському райвідділі міліції, однак той зник з поля зору міліції і втік з-під домашнього арешту.

ДОВІДКА. Домашній арешт полягає в забороні підозрюваному або обвинуваченому залишати житло цілодобово або в певний період доби. Він може бути застосований у разі, якщо скоєно злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі.

Термін домашнього арешту не може перевищувати двох місяців, у разі потреби він може бути продовжений за клопотанням прокурора в межах терміну досудового розслідування. Сукупний термін утримання особи під домашнім арештом під час досудового розслідування не може перевищувати шести місяців. Після закінчення цього терміну постанову про домашній арешт припиняє свою дію і запобіжний захід вважається скасованою.

У законодавстві України поняття «Домашній арешт» з'явилося з набранням чинності Кримінально - процесуального кодексу в 2012 році.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!