Присутність у мережах:
17:34 Вівторок, 21 травня 2024 року
Новини та події

Заступника начальника відділу прикордонної служби судитимуть за хабар 58 тис. грн

19.08.2013 23:42 2490
 
Заступника начальника відділу прикордонної служби судитимуть за хабар 58 тис. грн

vkurse.ua

Прокуратура Західного регіону України скерувала до суду обвинувальний акт за фактом отримання неправомірної вигоди відносно заступника начальника відділу прикордонної служби «Шибени» Чернівецького прикордонного загону. Про це повідомив Микола Гуцуляк, прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

У ході досудового розслідування Івано-Франківська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері встановила, що 16 червня 2013 року заступник начальника відділу прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону капітан Г. умисно, з корисливих мотивів і з метою особистого збагачення, одержав неправомірну вигоду у значному розмірі на загальну суму понад 58 тисяч гривень.

Неправомірна вигода отримана офіцером-прикордонником за сприяння у незаконному перебуванні громадянин в прикордонній смузі, а також незаконному перетині кордону.

Відомості про злочин внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (отримання неправомірної вигоди). Закон передбачає покарання за дане правопорушення: штраф від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян або позбавлення волі від трьох до шести років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error