Присутність у мережах:
21:51 Субота, 22 червня 2024 року
Новини та події

Затримано начальника Державної служби України з надзвичайних ситуацій та його першого заступника

25.03.2015 19:15 2401
 
Ключові слова:
Затримано начальника Державної служби України з надзвичайних ситуацій та його першого заступника

Поки уряд думає як боротися з корупціонерами МВС України робить кроки. Так вони запропонували новий варіант боротьби з корупціонерами – арешт у прямому ефірі! Можливо це послужить прикладом для інших, поки що «не чистих тільки на думку» чиновників?

На засіданні Кабінету Міністрів України, за наказом Міністра МВС Арсена Авакова, за розкрадання коштів в особливо великих розмірах під час закупівель пального по завищеним цінам, був затриманий начальник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бачковський та його перший заступник Василь Стаєвський, про це йдеться на сайті МВС України.

Як повідомляє народний депутат, член колегії МВС України Антон Геращенко, паливо для роботи рятувальників ДСНС, у тому числі в зоні АТО, закуповували по завищеними цінами у приватних компаній.

15-20% від різниці сум за придбання палива по завищеним цінам було перераховано на банківські рахунки Бачковського та Стаєвського, що розміщенні на Кіпрі та на острові Джерсі.

Оперативно-розшукові заходи, які проводилися МВС останні півроку, дозволили виявити та задокументувати в деталях всю вертикаль корупції на чолі з вищим керівництвом ДСНС.

Міністр МВС Арсен Аваков оголосив, що кожен місяць, всі начальники обласних Державної служби з надзвичайних ситуацій «носили» хабарі керівництву.

Пропозиція Міністра прийняти рішення про негайне звільнення Бачковського, Стаєвського та всіх начальників обласних управлінь ДСНС була негайно задоволена Кабінетом Міністрів України одноголосно.

Відносно всіх, хто був задокументований на дачі та прийнятті неправомірної вигоди буде розпочато кримінальні провадження. Всі оперативно-розшукові заходи з даного питання проводилися за дорученням і під особистим контролем МВС Арсена Авакова.

Як повідомив у своєму виступі Арсен Аваков, затримання високопоставлених корупціонерів під телекамери на засіданні Кабінету Міністрів України - це не спектакль, а «щеплення» всім, хто ще не зрозумів, що українське суспільство більше не потерпить корупціонерів у владі.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error