Присутність у мережах:
03:54 Субота, 20 липня 2024 року
Новини та події

Затримано прокурора міста Краматорська та його заступника

08.04.2015 16:10 2291
 
Затримано прокурора міста Краматорська та його заступника

Поки одні правоохоронці сумлінно виконують свої обов’язки та стоять на стражі порядку інші намагаються «озолотитися» шляхом отримання хабарів. Можливо на це необхідно звернути увагу нашій владі та в органах прокуратури теж провести реорганізацію, як в органах внутрішніх справ України?

Генеральною прокуратурою спільно із Службою безпеки України при здійсненні оперативно-розшукових заходів було виявлено ряд кримінально-караних правопорушень, пов’язаних з вимаганням та одержанням неправомірної вигоди працівниками прокуратури м. Краматорська та Краматорського міського відділу ГУМВС України в Донецькій області, про це йдеться у повідомленні управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У зв’язку з цим 18 лютого 2015 року Управлінням нагляду за додержанням законів об'єднаними силами АТО Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України зареєстровано кримінальне провадження за фактами системного отримання хабарів в особливо великих розмірах.

6 квітня 2015 року в результаті проведених Генеральною прокуратурою спільно з СБУ заходів було затримано прокурора міста Краматорська, його заступника та начальника по боротьбі з економічними злочинами Краматорської міліції.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін доповів Президенту України Петру Порошенко про результати проведеної спецоперації.

Наразі слідчими та прокурорами після затримання вказаних правоохоронців проведено обшуки за їх місцем проживання та роботи.

Під час цих слідчих дій вилучено грошові кошти, у тому числі предмети хабарів, а саме 110 тис доларів США та 2 млн 750 тис грн. Крім того вилучено документи та записи, які беззаперечно свідчать про систематичне, щомісячне отримання хабарів від підприємців, які займались, як «легальним» так і «нелегальним» бізнесом.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error