Присутність у мережах:
22:26 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

Затримано прокурора одного з районів міста Одеса при отриманні хабара у розмірі 5 тис дол США

11.07.2015 12:52 80956
 
Ключові слова:
Затримано прокурора одного з районів міста Одеса при отриманні хабара у розмірі 5 тис дол США

Прокуратура продовжує чистити свої ряди. Наступним, хто відчує на собі силу «меча Феміди», став прокурор районної прокуратури м. Одеси. Можливо вже найближчим часом Феміда перестане карати правоохоронців і наша держава буде більш впевнено рухатись у безкорупційну даль?

Як повідомили в управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, 10 липня 2015 року працівниками військової прокуратури Південного регіону України спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області викрито та затримано «на гарячому» під час отримання хабара прокурора прокуратури одного з районів міста Одеси.

Як заявив Генеральний прокурор України Віктор Шокін, вказане затримання відбулося в рамках компанії по боротьбі з корупцією в органах прокуратури. Також він зазначив, що роботу з викорінення корупційних проявів серед працівників прокуратури буде продовжено.

Так, установлено, що правоохоронець вимагав та одержав неправомірну вигоду у сумі 5 тис дол США від громадянина за не притягнення його до кримінальної відповідальності за порушення правил безпеки праці. Грошові кошти вилучені у службовому кабінеті працівника.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії.

Правопорушника затримано та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу – тримання під вартою.

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error