Присутність у мережах:
21:53 Неділя, 21 липня 2024 року
Новини та події

«Золота земля» чи хабар у розмірі 600 тисяч доларів США за земельну ділянку

21.04.2015 23:37 3751
 
«Золота земля» чи хабар у розмірі 600 тисяч доларів США за земельну ділянку

Наша країна славиться свою родючою землею. Люди знають про це і тому бережно відносяться до неї. Але деякі з чиновників іноді забувають про це і про свої прямі обов’язки – «служіння народу». Можливо є якісь дієві методи боротьби з такими симптомами?

Працівниками прокуратури Київської області спільно із співробітниками Головного відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ в м. Києві та області затримано «на гарячому» голову Макіївської сільської ради та в.о. начальника Держземагенства у Білоцерківському районі, які вимагали від громадянина грошові кошти у сумі 600 тис дол США за оформлення 23 га землі у приватну власність.

Хабарників затримано при одержанні частини неправомірної вигоди в розмірі 1 250 000 грн.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, тобто одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за попередньою змовою групою осіб.

На даний час проводяться обшуки за місцем роботи та проживання затриманих.

Крім того, органом досудового розслідування вирішується питання про обрання вказаним особам запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Київської області

закрити

Не пропусти
наступну новину!Я вже з вами, дякую!
Error